Samochody dostawcze

Blacharstwo i lakiernictwo

Oferujemy usługi dla samochodów osobowych i ciężarowych. Naprawy realizujemy na wysokiej klasy urządzeniach. Posiadamy własną kabinę lakierniczą oraz mieszalnię lakierów.

Serwis klimatyzacji

> bieżący serwis

> dezynfekcja i odgrzybianie

> uzupełnienie czynnika chłodzącego

> wymiana filtrów

> ozonowanie

Wulkanizacja

Kompleksowa obsługa w zakresie wulkanizacji, wymiany opon w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Możliwość przechowywania opon.

Naprawy bezgotówkowe

Współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi, dlatego możemy Państwu zaoferować rozliczenia bezgotówkowe. Na czas naprawy samochodu jesteśmy w stanie zapewnić auto zastępcze.

Diagnostyka

Dzięki specjalistycznym urządzeniom diagnostycznym potrafimy szybko zlokalizować usterki i je skutecznie usunąć. Prócz zwykłego odczytania zapisanych w sterowniku błędów, możemy na pracującym aucie obejrzeć i ocenić parametry pracy wielu urządzeń – ciśnienia, sprężania, temperatury, czy też pobór prądu.

Serwis floty samochodowej

Specjalną ofertę kierujemy dla firm posiadających flotę samochodową. Zapewniamy kompleksowe usługi związane z naprawami i serwisem pojazdów każdej marki oraz niemal każdego rodzaju. W zależności od potrzeb odbierzemy i dostarczymy samochód po naprawie, pomożemy w nagłych awariach, a po omówieniu szczegółów i zakresu usług przygotujemy indywidualną ofertę cenową .